Portal Forumlar kurallar kayıt olun Bize Ulaşın
Go Back   astroloji,burçlar,günlük burç yorumu > Astroloji > Sinastri (Eşleşim Haritası)Evlilik-Aşk-Ortaklık
Sitemizi Facebook ta;
Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-09-2010   #1 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
purplewind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: -
Yaş: 36
Üye Burcu: Kova
Şehir: -
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.073

Yaptığı teşekkür: 756
293Yazısına 981 Teşekkür verildi
Standart Sinastri'de Venüs'ün Açıları

Venüs kavuşum Güneş
Birbirleriyle uyumludurlar,birlikte neşeli,romantik,uyumlu ve güzel vakit geçirirler.Aralarındaki sevgi , mutluluk ve birbirlerini teşvik etmeleriyle yaratıcılıkları ortaya çıkar.

Venüs kavuşum Ay
Uyum ve paylaşım ilişkinin önemli parçalarından biridir.Sanat,güzellik ve romantizm fikirleri hoşlarına gider.Derin duygularını paylaşmak,fikirlerine açık olmak,yaratıcı ve sanatsal özelliklerin çıkmasında yardımcı olur ve romantik duygularının artmasını sağlar.

Venüs kavuşum Merkür
Yaratıcılıkları,fikirleri ve romantik duygularını ifade ediş şekilleri birbirlerini etkilemede rol oynamıştır.Sevgi ve romantizmle ilgili ortak çıkarları,uyumlu düşünceleri düşünceleri içsel konularda ve ilişkilerinde uyumlu olmalarını sağlar.

Venüs Kavuşum Venüs
Karşılıklı olarak birbirlerinin duygusal ihtiyaçlarını çok rahat anlayabilirler ve duygularına karşılık verirler. İkisinin de duyguları sıcak, samimi ve şefkat doludur İlişkilerirnin temeli sevgidir. Benzer ya da aynı zevklere sahip olmaları, sosyal yaşamdan beklentileri ve toplumsal davranışlarındaki benzerlikler birlikte olmaktan büyük zevk duymalarında önemli bir etkiye sahiptir.

Venüs Kavuşum Mars
Duygular ve cinsel çekim ön plandadır,her iki haritada da venüs ve mars olumsuz durumdaysa ,sahip olma duygusu ve cinsel yönden kıskançlık problemlere neden olur.Bu ilişkide tutku ve heyecan vardır.

Venüs kavuşum Jüpiter
Bu çifler uyumludur birlikteyken mutlu-neşeli(kahkahalar atan) ve iyimser potansiyeller görülür.Her ikisi de birbirine karşı hayranlık besler,ayrıca bu ilişkide birbirlerine karşı hoşgörülü ve cömert davranıp teşvik ederler .Bu açı, evlilik ve romantik ilişkilerde uyuşabilirliğin devam edeceğini gösterir.

Venüs kavuşum Satürn
Bu ilişkide çiftler birbirlerine karşı dürüst ve sadık olup sorumluluklarınının farkında olurlar.Arada yaş farkı olsa bile evlilik ve ilişkiler dayanıklıdır.Maddiyat veya güven önemli olabilir,Venüs kişisi,ilişkide şefkat gösteren taraf,Satürn kişisinin yanıtı ise pek bu tarzda olmaz.

Venüs kavuşum Uranus
İlişki,birbirlerine anlık çekim duyma,özgün ve alışılmamış davranışlarla başlar.Birbirlerine karşı romantik büyülenme vardır,sürprizlerin yaşandığı ilişkidir,uranus kişisi eşini değiştirmek ,düşnce ve davranışlarında biraz daha esnek olmasını isteyebilir bu da soruna neden olur.

Venüs kavuşum Neptün
Birbirlerine karşı şefkatli davranırlar ve romantik duyguları yoğundur.Birbirlerinin hitiyaçlarına karlı duyarlı olurlar ve birbirlerini ruh eşleri olarak görürler,birbirlerinin sevgisini hissederler.

Venüs kavuşum Pluto
İlişkilerinde tutku,cinsel çekim ve cazibe hakimdir.Güçlü arzularında dolayı birbirlerini kontrol etme,ruhsal mücadele,kıskançlık görülebilir.Ayrıca yine güçlü duygulardan dolayı hayranlıktan kaynaklanan takıntı,güven sorunu görülebilir.

Venüs sextile Güneş
İlişkide romatik duygular,işibirliği ve uyum görülür.Sevgi dolu ve uyumlu birliktelik yaşanır,özellikle içsellikle ilgili konularda fikirleriyle birlerine nezaketle destek olurlar.

Venüs sextile Ay
Her ikisinide sevgi dolu,sevecen olması,birbirlerinin güveniir olduklarını hissetmeleri ilişkilerinin büyümesini sağlar.Birbirlerine karşı güçlü bağlılık duygusu ve içgüdüsel arzular uyumlu evlilik -aile ortamı oluşacağını gösterir.

Venüs sextile Merkür
Birbirleriini, hoş sohbet , yaratıcı ve sanatsal - yaratıcı arkadaş ve eş olarak görürler.Edebiyata,sanata,estetiğe eğilimli olurlar ve bu alanlarda yaratıcılıklarını ortaya çıkartırlar.

Venüs sextile Venüs
Bu kombinasyon,sosyal ve romantik uyumu gösterir.Birbirlerine bağlanmak,uyumlu ve sevgi dolu iişki yaşamak isterler.Bu uyumları,uzun dönem evliik dhil her türlü ilişkilerinde zevkli dakikalar geçirmelerini sağlar aynı zamanda iyi de arkadaş olurlar.

Venüs sextile Mars
Aralarında romantik ve cinsel uyum vardır,ilişkierinde canlılık ve yaratıcılık vardır.Venüs kişisi daha çok yardımcı ve daha uyumludur.Karşılıklı olarak tatmin olduklarında kalıcı bir ilişkdir.

Venüs sextile Jupiter
İlişki romantik duygular,arkadaşlık ve aynı değerler üzerine kuruludur.İlişkide maddi başarı ve şans avantajlarından yararlanabilirler.Birbirlerine saygıları,ortak zevkleri birbirlerinin ufkunu genişletiyor. Duygusal, cinsel cazibenin ötesinde yaşanan uyuşabilirlik ilişkinin devam etmesini sağlar.

Venüs sextile Satürn
İlişkilerinde kararlılık,bağlılık görülür ve geleneklere bağlı ilişki olması muhtemeldir ayrıca kalıcı doslukları da gösterir.Karşılıklı hedefleri,iddiaları,odaklandıkları konularda görev paylaşımı yaparlar,

Venüs sextile Uranüs
İlişkinin özgürlüklerini ve bireyselliklerini koruyabildikleri beraberlik olduğuna işaret eder. Bu beraberlikte iki taraf da hiç çekinmeden geleneklerden uzak kalabilir.
Bu ilişkide dostluk, demokratik yaklaşımlar ve zihinsel paylaşımlar, beraberlikteki ana temalar olacaktır

Venüs sextile Neptün
İlişki romantizm açısından tatmin edici, ideallerle beslenen bir beraberliktir.Her ikisinin de birbirinin önemli özelliklerini göz ardı etmesi ama bundan zarar görmemesi mümkündr. Çok derin, duygularla birbirlerine yaklaştıkları için, fiziksel paylaşımlar ve diğer beklentiler çok önemli değildir.Aynı duyguları başkası ile yaşayamayacağını düşünebilirler ve ayrılmayı, birbirinden uzak kalmayı zaman göze alamayabilirler. Sorunları farketmeyebilirler, kendilerini problemlerden soyutlarlar ve bazı şeylerin farkına farmayabilirler.

Venüs sextil Pluto
İlişkide yoğun duygu ve tutkular vardır,bir taraf ilişkide daha zorlayıcı olabilir,dikkat çekmeye çalışabilir.İlişkideki sırlarını ya da daha önceki sırlarını ömür boyu saklayabilir.Aşkıyla,romantik ve cinsel duygularıyla dikkat çekebilir.

Venüs 90 veya 180 Güneş
İlişkinin başlam nedenlerin biri cinsel cazibedie.Sevgi ve uyum konularında sorun olur ve içi ihtiyaçlarının karşılanmaması görülebilir.

Venüs 90 veya 180 Ay
Birbirlerine ve duygularına karşı hasaslık görülür ,romantik duygular görmezden gelinir.Eşiyle,aile içinde ya da duygularla mücadele olabilir.

Venüs 90 veya 180 Merkür
Duygusallık yerine entellektüel düşünceler görülebilir,romantik duygular ve ilişki hakkında birbirlerinin mnatıklarını anlayamazlar bu da iletişimi zorlaştırır.Birbirlerini anlamakta zorluk çekseler bile birbirlerini dinlerler.
Konu purplewind tarafından (01-04-2012 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.
purplewind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için purplewind Rumuzlu üyeye 8 üye tesekkur etti
Cacu (09-05-2011), Çağla (09-02-2011), demet hoşmen (23-01-2011), deniz kaya (06-11-2012), enka (09-12-2012), Orçun (23-01-2011), Triton (06-11-2012), zeynep (12-02-2011)
Alt 10-09-2010   #2 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
purplewind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesleği: -
Yaş: 36
Üye Burcu: Kova
Şehir: -
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 1.073

Yaptığı teşekkür: 756
293Yazısına 981 Teşekkür verildi
Standart

Venüs 90 veya 180 Venüs
İkisinin de birbirini çekici bulmasına rağmen aşka,roantizme,evliğe bakış açıları farklıdır.Kşisel gelişm ve duygular yönünden işbirliği apmak yerine kendi düşüncelerini savunurlar.

Venüs 90 veya 180 Mars
Cinsel çekim olsa bile her ikisininde ilişkiye yaklaşma tarzı,duyguları farklıdır.İlişki sırf cinsel tatmin için başlayabilir yada cinsel kıskançlık olabilir.Romantik ilişkilerde sorun olmasa bile cinsellik üzerine kurulu ilişkilerde bu tür sorunlar yaşanır.Karşı cinsle olan ilişkilerde fiziksel çekimin artmasına ve bedensel alış-verişin çok daha tatminkar bir hale gelmesine neden olur. Buna rağmen arada pek çok huzursuzluğun yaşanması, bir tarafın diğer tarafa, cinsel duyarlılığını kullanarak baskı yapması gibi olasılıklar da görülebiir.aralarında rekabetin yaşanabilir.

Venüs 90 veya 180 Jupiter
İyi vaki geçirrler,macera yaşarlar ama diğer konularda çok fazla anlaşamazlar,zevk alamazlar sadece alışkanlık olabilir yaşadıkları.Jupiter kişisi diğerini,rahatına fazla düşkün,fazla duygusal görebilir. Venüs kişisi ise diğerini,fazla ciddi,din,kültür ve felsefyle fazla ilgilendiğini düşnebilir.

Venüs 90 veya 180 Satürn
Bu açı,ilişkinin dengesizliğinin en önemli göstergesidir. ikisinin duygusal durum değişikliklerinde zamanlama problemleri görülebilir. Taraflardan biri daha duygusal ve sevecen davranırken, diğer tarafın disiplinli, kuralcı ve zaman zaman soğuk olması beraberliğin ilerlememesine ve tatminsiliğe neden olur. İlişkide hayal kırıklıkları, acı ve zorlanma görülür.Tüm duyguların bu birlikteliğe yoğunlaşması durumunda yaşanan hayal kırıklıkları, olumsz tecrübeler acının katlanarak büyümesinde çok etkili olabilir.

Venüs 90 veya 180 Uranus
Bu ilişkide ani heyecanlar,kısa süreli sevdalar,kararsızlıklar görülür.Yaşam tarzları birbirlerine uyuşmaz ,duyguları ve ilişkleri sürpriz şekilde bitebilir.

Venüs 90 veya 180 Neptün
İlişkide sanıldığı gibi çok romantik duygular yoktur büyük ihtimalle yanılma,hayal ve fanteziler vardır bunlarda gerçekleşmediğinde hayal kırıklığına sebep olur.Bi taraf diğerinin sevgisinin devam etmesi için,kendisini,duygularını ,düşüncelerini değiştirmeyi göze alır onu rüyalarındaki,hayallerindeki kahramanı olarak gördüğü için.

Venüs 90 veya 180 Plüton
Bu ilişki güç elde etmek için kullanıldığına, bir araç haline gelir.Taraflardan birisinin diğerinin duygularından, sevgisinden faydalanarak, kendi çıkarları için yönlendirmesi, sömürmesi görülebilir. Bu durum ilişkinin tek tarafın ihtiyaçlarına cevap vermesine ve onun kontrolünde olmasına neden olacaktır. Duyguların ve bedensel paylaşımların yoğunluğu ve çekiciliği pek çok problemin göz ardı edilmesinde ve gerekenlerin yapılamasında etkilidir.
Konu purplewind tarafından (01-04-2012 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.
purplewind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için purplewind Rumuzlu üyeye 11 üye tesekkur etti
Cacu (09-05-2011), cdogan (05-11-2011), demet hoşmen (23-01-2011), deniz kaya (06-11-2012), enka (09-12-2012), fear3 (23-01-2011), junon (09-02-2011), mutluluklar (04-10-2010), Orçun (23-01-2011), Triton (06-11-2012), zeynep (12-02-2011)
Alt 23-01-2011   #3 (permalink)
Yasaklı Üye
 
Orçun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2010
Mesleği: Astrolog
Yaş: 40
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: İzmir
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.966.514

Yaptığı teşekkür: 248
671Yazısına 958 Teşekkür verildi
Orçun - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Venüs üçgen Venüs: Siz ve romantik partnerinizin arzuları, fikirleri, romantik bir aşktan beklentileri, ilişkiniz ve iç uyumunuz birbiriyle bağdaşıyor. Doğal olarak birlikte kendinizi bir birlik ve rahatlık halinde hissedersiniz. Birbirinizle olmak, yaşamak, güzelliğin hissi size gerçekten zevk verir.Orçun isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2011   #4 (permalink)
Özel üye
 
fear3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2010
Mesleği: TDE öğrencisi
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: Hatay
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 876

Yaptığı teşekkür: 173
328Yazısına 503 Teşekkür verildi
Standart

Venüs mars sekstilim var bunu daha önce okumuştum,fakat bir de venüs yükselen üçgenim var bunu merak ediyorum ne anlama geliyor ?Ayrıca yazı için teşekkürler.fear3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2011   #5 (permalink)
Yasaklı Üye
 
Orçun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2010
Mesleği: Astrolog
Yaş: 40
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: İzmir
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.966.514

Yaptığı teşekkür: 248
671Yazısına 958 Teşekkür verildi
Orçun - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Alıntı:
fear3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Venüs mars sekstilim var bunu daha önce okumuştum,fakat bir de venüs yükselen üçgenim var bunu merak ediyorum ne anlama geliyor ?Ayrıca yazı için teşekkürler.
burası sinastri soruları için.Orçun isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2011   #6 (permalink)
Yasaklı Üye
 
Orçun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2010
Mesleği: Astrolog
Yaş: 40
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: İzmir
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.966.514

Yaptığı teşekkür: 248
671Yazısına 958 Teşekkür verildi
Orçun - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Venüs'ün Şiron ile yaptığı kavuşum, üçgen ve sextil açıları gerçek aşkın göstergesi olarak kabul edilir. İlişkide iyileştirici özelliği vardır. Bu aşkın verdiği doğa geçmiş ilişkilerimizde aldığımız yaraları iyileştirebilir. Bu insanlar beraber olma ve ev kurma konusunda güçlü bir ihtiyaç hissederler. Birbirleriyle paylaştıkları aşkın o gerçek hazzını hissederler.Orçun isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için Orçun Rumuzlu üyeye 5 üye tesekkur etti
Cacu (09-05-2011), Çağla (09-02-2011), cdogan (05-11-2011), eylülmavi (09-05-2011)
Alt 31-01-2011   #7 (permalink)
Yasaklı Üye
 
Orçun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2010
Mesleği: Astrolog
Yaş: 40
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: İzmir
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.966.514

Yaptığı teşekkür: 248
671Yazısına 958 Teşekkür verildi
Orçun - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Alıntı:
elisa day Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o'nun şironu ile benim güneşim kare ama ay'ım ve venüsüm üçgen. güneşin yarattığı olumsuzluğu giderir mi bu üçgenler??
arada tabi huzursuzluklar yaşayabilirsin ama venüs üçgen çok olumlu aşkta güzel bir konum.Orçun isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Bu yazısı için Orçun Rumuzlu üyeye tesekkur edenler
Alt 09-02-2011   #8 (permalink)
Astrodemo vip üye
 
Çağla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesleği: nothing :)
Üye Burcu: Koç
Şehir: istanbul
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.967.176

Yaptığı teşekkür: 1.053
302Yazısına 489 Teşekkür verildi
Standart

Venüs kavuşum Güneş
Birbirleriyle uyumludurlar,birlikte neşeli,romantik,uyumlu ve güzel vakit geçirirler.Aralarındaki sevgi , mutluluk ve birbirlerini teşvik etmeleriyle yaratıcılıkları ortaya çıkar.

Venüs kavuşum Merkür
Yaratıcılıkları,fikirleri ve romantik duygularını ifade ediş şekilleri birbirlerini etkilemede rol oynamıştır.Sevgi ve romantizmle ilgili ortak çıkarları,uyumlu düşünceleri düşünceleri içsel konularda ve ilişkilerinde uyumlu olmalarını sağlar.

Venüs Kavuşum Mars
Duygular ve cinsel çekim ön plandadır,her iki haritada da venüs ve mars olumsuz durumdaysa ,sahip olma duygusu ve cinsel yönden kıskançlık problemlere neden olur.Bu ilişkide tutku ve heyecan vardır.

Venüs 90 veya 180 Ay
Birbirlerine ve duygularına karşı hasaslık görülür ,romantik duygular görmezden gelinir.Eşiyle,aile içinde ya da duygularla mücadele olabilir.

Venüs 90 veya 180 Plüton
Bu ilişki güç elde etmek için kullanıldığına, bir araç haline gelir.Taraflardan birisinin diğerinin duygularından, sevgisinden faydalanarak, kendi çıkarları için yönlendirmesi, sömürmesi görülebilir. Bu durum ilişkinin tek tarafın ihtiyaçlarına cevap vermesine ve onun kontrolünde olmasına neden olacaktır. Duyguların ve bedensel paylaşımların yoğunluğu ve çekiciliği pek çok problemin göz ardı edilmesinde ve gerekenlerin yapılamasında etkilidir.

ehhh iştee__________________
Kalbinizle yaptığınız herşey size geri döner
Çağla isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2011   #9 (permalink)
Yasaklı Üye
 
Orçun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2010
Mesleği: Astrolog
Yaş: 40
Üye Burcu: Oğlak
Şehir: İzmir
Cinsiyeti: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 4.294.966.514

Yaptığı teşekkür: 248
671Yazısına 958 Teşekkür verildi
Orçun - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Venüs karşıt Mars: Cinsel yönden ateşli bir ilişki demektir. Cinsel çekiciliğiniz yoğundur. Partnerinizden beklentileriniz daha fazla olabilir ve bu sizde bir sıkıntı oluşturabilir.

OrçunOrçun isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2011   #10 (permalink)
Özel üye
 
ayse_ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2011
Mesleği: ..
Yaş: 43
Üye Burcu: Koç
Şehir: izmir
Cinsiyeti: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesajlar: 176

Yaptığı teşekkür: 47
75Yazısına 116 Teşekkür verildi
Standart

venüs sextile venüs

bişi sorucam bu yarım üçgen gibi acı işaretinin anlamı ne /_ acıklayabilirmisiniz 15 derece felan demek mi ?
Konu ayse_ayse tarafından (09-05-2011 Saat 19:25 ) değiştirilmiştir.
ayse_ayse isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu mesajı twitter de paylaşBu mesajı yahoo da paylaşGoogle de paylaşBu mesajı Facebook ta paylaş
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Hizli Erisim

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Sinastride Sindrella Açıları zingas Sinastri (Eşleşim Haritası)Evlilik-Aşk-Ortaklık 51 11-07-2013 01:50
Sinastri'de Mars'ın Açıları purplewind Sinastri (Eşleşim Haritası)Evlilik-Aşk-Ortaklık 27 17-10-2012 02:01
Sinastri'de Güneş'in Açıları purplewind Sinastri (Eşleşim Haritası)Evlilik-Aşk-Ortaklık 6 03-08-2012 01:45
Sinastride Lilith açıları Orçun Sinastri (Eşleşim Haritası)Evlilik-Aşk-Ortaklık 4 11-02-2011 20:04
Sinastri'de Merkür'ün Açıları purplewind Sinastri (Eşleşim Haritası)Evlilik-Aşk-Ortaklık 1 10-09-2010 17:30


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 02:12..

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.


- - -